• Müşteri Destek: 0 850 303 66 74

Tümü

  • Tümü
  • Aksesuarlar
  • Kulaklıklar
  • Araç Grubu
  • Kablolar

HakkımızdaBieckeet;

MODATECH MARKETING GROUP bünyesinde Moda Teknoloji İletişim Ltd. Şti.’nin tescilli bir markasıdır.  Ergonomik Tasarım ve Yenilikçi Çözümleriyle Teknoloji Alanında Şarj Kablo, Kulaklık ve Araç İçi Aksesuarlarında “BIECKEET” markasıyla kendi alanında her zaman dünyayla eşzamanlı yenilikleri ve teknolojileri takip eder.

MODATECH MARKETING GROUP; kendi alanında kurumsal kimliğini tamamlamış bir İthalat ve İhracat Grubudur. Ayrıca İthalatın yanı sıra yerli sermayesini iç piyasada yaptığı AR-GE çalışmaları neticesinde gene üretim ve sanayi noktasında kurduğu işbirliği ve ortaklıklarla üretip/ürettirerek kullanmış, hem kendi ürün yelpazesine hem de milli ekonomiye yaptığı katkıyla adından söz ettirmeyi başarmıştır.

MODATECH MARKETING GROUP, işine hakim uzman kadrolarıyla ve daha çok istihdam yaratma hedefiyle yola çıkmıştır. Şu an doğrudan yahut tüm Türkiye Bayi yapılanmasıyla birlikte Grubun mevcut markaları ( M.Original – Bieckeet – Revel – JKR – Kisseed – 1 Note – the’LA ) yerel ve ulusal noktalar olmak üzere yaklaşık hali hazırda 20.000+ noktada piyasada nihai müşteriyle buluşmuştur.

Kaliteden olduğu kadar müşteri ilişkilerinden de asla taviz vermeyen MODATECH MARKETING GROUP, sorgulayıcı, yeni fikirlere açık ve iletişim odaklı bir takım ruhu ile çalışır.

Değişimin bir tercih değil, zorunluluk olduğunun farkındalığıyla alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından  takip eder. Ayrıca müşterilerinin istekleri doğrultusunda en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak için hem AR-GE, hem de saha araştırmalarına sürekli olarak devam eder.

FİRMA POLİTİKAMIZ

İlkemiz %100 Müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden satış sonrası hizmetlerimizle ve her zaman açık olan iletişim kanallarımız ile müşterilerimizin şirket politikamızda memnun oldukları ve olmadıkları hususları her zaman takip etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

İçinde bulunduğu sektöre yön vermek.  

Uluslararası çapta bilinirlik ve markalaşmak.

Müşterilerimizin bize olan güvenini ve desteğini korumak.

Her zaman olduğu gibi alanında yeniliklerin öncüsü olmak.